Tisk
PDF

II. rybářská výprava – 2004 – Luhačovice

Cílem našeho druhého rybářského klání byli zvoleny Luhačovice . Sestava byla kompletní včetně Jarina, navíc doplněna o dva syny našich členů, též začínajících rybářů, takže na úspěch jsme měli políčeno.

Zdejší přehrada o které jsme slyšeli od kolegů kteří sem pravidelně jezdí , skýtá údajně ráj pro rybáře a konají se zde největší rybářské závody v Evropě . Proto naše cíle oproti loňské výpravě byly nemalé.
Podřídili jsme tomu způsob lovu i zakrmování a vyčkávali pořádných záběrů. Nikdo z nás netušil , že celý týden zůstane jen u toho vyčkávání. Počasí nám tentokrát taky moc nepřálo, tak jsme byli rádi že je zrovna ME ve fotbale a tak jsme sledovali fotbal. Když záběr nedošel ani po týdnu a jediným úlovkem bylo pár úhořů mladého Čotka, opustili jsme v mrzuté náladě toto loviště o den dřív. Tak jediným zážitkem nám byl bronz českých fotbalistů, Honzova střevní chřipka a Ladičkove zlomené žebro. Co se týče úlovků , byla tato akce jednou z nejhorších ze všech a tak už spřádáme léčky na příští rok.

Blízké akce

?>